Bemutatkozás

Üdvözöljük oldalunkon

Alapítványunk határozott célja a magyarországi élelmiszeripar támogatása, az élelmiszeripari képzések népszerűsítése és a tanulni vágyó fiatalok támogatása.
Folyamatosan keressük partnereinket, akik segíteni kívánják küldetésünket .
Bemutatkozás

Az alapítványunk hisz abban, hogy a tudatosság és az oktatás kulcsfontosságúak a jövő generációk számára.

Az alapítványunkat az inspiráló és fenntartható jövő megteremtése érdekében hoztuk létre, és kiemelt küldetésünk a környezetvédelem és az élelmiszeripari oktatás terén való tevékenység. Célunk, hogy elősegítsük a környezettudatosságot és az élelmiszeripar iránti érdeklődést a diákok körében.
Ennek érdekében olyan programokat és kezdeményezéseket indítunk el, amelyek összekapcsolják a környezetvédelmet az élelmiszeripari ismeretekkel, és ezzel hozzájárulnak a fenntartható fejlődéshez.

Ismerje meg Alapítványunkat!

Használja az alábbi menüket és szerezze meg a szükséges információkat.

Miért az élelmiszeripar?

Alapítványunk az egyetlen alapítvány Magyarországon, ami a magyar élelmiszeripar fejlesztését tűzte ki céljául!

Lépjen velünk kapcsolatba